Мистецтво

 Арабески - яскравий елемент арабо-мусульманського мистецтва
Мистецтво кожного культурного регіону вражає своєю унікальністю та оригінальністю. Арабо-мусульманський регіон не став виключенням. Його мистецтво прекрасне, неповторне, загадкове, розкішне та багате.
     В історії великих культур арабо-мусульманська посідає одне із чільних місць. Воно формувалося під впливом ісламу - однієї зі світових релігій. Іслам не допускає зовнішньої схожості Аллаха з людиною або іншими земними істотами і, як наслідок, забороняє поклонятися будь-яким зображенням. Не зображення і не скульптура, а слово, художньо оформлене у вигляді напису або графічного символу, стало головним носієм релігійної ідеї. Саме тому дуже популярними стали арабески - орнаменти, складені з переплетіння стилізованих рослинних мотивів і геометричних фігур. Поринувши у чудову атмосферу мусульманського мистецтва, ми із задоволенням створили власні арабески – яскраві та оригінальні.



























































Техніка "орігамі"
   Орігамі - це дивовижне мистецтво складання фігурок з паперу. Одним з найпопулярніших символів китайської нації є Дракон. Він символізує добрий початок ян в китайській міфології. Зробити Дракона в техніці орігамі виявилося не так-то і легко, проте ми в цим впоралися. 



  Окрім цього ще спробували зробити кубик "Антистрес".






    А це вже інший вид мистецтва - театр тіней)

    

Японське мистецтво "кірігамі"

     Техніка кірігами - це різновид техніки орігамі, в котрому допускається використання ножиць та розрізання паперу безпосередньо в процесі виготовлення моделі. Слово "кірігамі" складається з двох слів: "кірі" - різати та "гамі" - папір. Це мистецтво дійсно передбачає вирізання різних фігурок зі складеного в декілька разів паперу.












































    


    Ми не обмежилися простим вирізанням паперу та зробили незвичайні об'ємні листівки в техніці карігамі.







Презентація до теми "Абстракціонізм" у 9 класі
Презентація до теми "Авангард" у 9 класі
Презентація до теми "Символізм" у 9 класі
Презентація до теми "Імпресіоналізм" у 9 класі

Немає коментарів:

Дописати коментар